Test Test Test Test

Pakume kinnisvara kogu maailmas

Oleme valinud põnevamad ja eestlastele atraktiivsemad kohad puhkuseks ja ka elamiseks soojades maades, kuhu sõitmine või lendamine ei kesta piinavalt kaua ja kus suvi kestab 6-12 kuud.

Meie valikus on Itaalia, Hispaania, Kreeka, Albaania, Egiptus ja Türgi, kuid tänu oma headele koostööpartneritele suudame leida teile mõistliku hinna ja kvaliteediga kinnisvara välismaal nii teistes Vahemereäärsetes maades kui ka Tais, Filipiinidel, Aafrikas, Kanaaridel, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Kariibi mere saartel või kus iganes soovite te end tunda kodus.

Meie eestikeelsed esindajad on täna Hurghadas, Sitsiilias, Kreetal, Alanyas, Hispaanias, Tais ja Costa Ricas, kuid vajadusel tuleb meie esindaja teiega kaasa ja viib koos teiega kogu ostuprotsessi korrektselt lõpuni.

Vahendame kinnisvara välismaal alates 2003. aastast ja usume, et saame teile kasulikud olla, kui plaanite omada kinnisvara väljaspool Eestit.

Oleme teile abiks nii teise kodu soetamisel, investeeringute tegemisel, kui ka kommertskinnisvara ostmisel. Samuti pakume teile konsultatsiooni kinnisvara omandamiseks välismaal.

Peame meie 9-aastast kogemust väärtuseks, mida teiega jagada.

Kinnisvara välismaal tagab kvaliteetsema elu ja kõrgema kasumi aastateks.

KOHTUMISENI PARADIISIS!

Huvi korral võta ühendust:  sun at sunnyhome24 dot com

Tel. +372 50 63067

Skype: sitsiilia2