Test Test Test Test

Egiptuse kinnisvara

Egiptuses müüme täna 23 korterelamute kompleksi, kus kokku üle 8000 korteri. Enamuses asuvad need Hurghadas ja lähiümbruses. Esimesed elamud on valminud ning viimased valmivad 2012. ja 2013. aastal.

Miks Egiptus?

Kui meie teistes sihtkohtades kestab suvi 6-8 kuud, siis Egiptuses kestab suvi 12 kuud ja vihma sajab 5 minutit aastas. Kuid see ei ole ainuke põhjus, nimelt on kinnisvara hinnad täna veel odavad ja peale mõnusa puhkuse võimaluse läbi aasta pakub kinnisvara seal ka head tootlust. Kusjuures mõned neist elamuarendustest asuvad praktiliselt rannas ja ülejäänud mitte kaugemal kui 300 meetrit rannast. Ja mis veel oluline - lennujaamast asuvad need majad 10-15 minuti sõidu kaugusel. Umbes 200 km. kauguselt võib leida veelgi odavamaid kortereid, aga kes sooviks peale tunde kestnud lennusõitu veel 3-4 tundi autosõitu?

Kuna pakkumisi on palju, siis vasakult loendist leiad mõned näited, et saaksite aimu sealsest kinnisvaraturust, aga tõsisema huvi korral võtke julgesti ühendust sun at sunnyhome24 dot com ja leiame teile kindlasti mõnusa korteri või maja Punase mere kaldal.

 

Täna pakume Egiptuses kinnisvara järgmistes kuurortides: El Gouna, Sahl Haseesh, Marsa Alam, Sharm El-Sheikh, Hurghada, Makadi ja Marsa Matruh. Kui enamus arendusi asuvad Punase mere ääres, siis Marsa Matruh asub Vahemere ääres.

El Gouna virtuaaltuuri vaata siit.

Rohkem näiteid leiad siit: http://sunnyhome24.com/real-estate/  , aga see on imeväike osa meie pakutavast, kui huvi tõsisem, võta ühendust:

Tel. 5063067

Skype: sitsiilia2

sun at sunnyhome24 dot com

Kinnisvara välismaal tagab kvaliteetsema elu ja kõrgema kasumi aastateks.

Kohtumiseni Egiptuses!