Test Test Test Test

El Gouna - Veneetsia Punase mere ääres

EL GOUNA erineb täielikult teistest Egiptuse kuurorditest. See luksuslik linn jääb meelde romantiliste laguunide, kanalite, kõrgetasemelise teeninduse, puhtuse ja sõbralikkusega. Lohesurfarid on ammu avastanud EL GOUNA kilomeetrite pikkused rannad ja neid on seal alati ning nad naudivad seal olemist täiega.

Ka golfisõpradele on see paradiis, sest täna on kasutusel üks täismõõtmeline 18 rajaga rahvusvahelistele tingimustele vastav golfiväljak ja teine, tuntud ameerika golfiväljakute disaineri, Karl Litteni poolt projekteeritav täismõõtmeline väljak ANCIENT SAND GOLF RESORTis, kus täna ka kortereid ja villasid müüme, valmib 2012. aastal.

Kinnisvara hinnad on seal kallimad kui mujal Egiptuses, kuid iga EL GOUNASSE paigutatud euro on seda väärt. Korterite hinnad algavad 80 000 eurost. Täna pakutakse ka garanteeritud rentimissüsteemi, kus tagatakse 6% hinnast aastas ja kinnisvara hinnatõus on lähiaastatel 15% juures. Kuna nõudlus on suur, siis ka piisava kasumiga müük aastate pärast ei ole keeruline.

Kui tekkis küsimusi, andke teada, meil on hea meel neile vastata ja tutvustada teile El Gouna tõeliselt luksuslikke uusi projekte.

Kohtumiseni Punase mere Veneetsias - El Gounas!